Lektoři

Hana Nezvedová

Již v dětském věku se jí dostalo pohybové průpravy v rámci několikaleté docházky do kurzů sportovní gymnastiky, v roce 2004 pak dala přednost irskému tanci. Pod vedením TCRGs Anne Marie Cunnigham a Ronana Morgana dosáhla nejvyšší výkonnostní kategorie „open“ a dosáhla na účast na mistrovství kontinentální Evropy; rovněž se zúčastnila prestižního semináře vedeného Colinem Dunnem. Aktuálně působí v nejužším vedení taneční skupiny irských tanců Coiscéim, v níž se realizuje rovněž jako choreograf.

V Coiscéim současně učí kurz pokročilých dětí.

Kristián Fišl

Kristián se věnuje irským tancům již od svých 6 let a řadí se mezi nejzkušenější tanečníky Coiscéim. Kromě vystoupení po celé republice i mimo ni reprezentuje skupinu na mezinárodních soutěžích feisanna, kde dosahuje vynikajících výsledků. Je několikanásobným mistrem Evropy v irském tanci, pravidelným účastníkem mistrovství světa a držitelem ceny Aisling Award (cena, která se uděluje nejlepšímu tanečníkovi z kontinentální Evropy, Afriky, Asie a jižní Ameriky). Mimo to složil zkoušky v irském tanci (tzv. Grade Exams) úrovně 1 až 8. Aktivně se účastnil vystoupení v T-Mobile Aréně v roce 2007, které oslavovalo 10 let irského tance v ČR, taneční show Irské letokruhy, kterou taneční skupina Coiscéim realizovala v Divadle v Celetné v letech 2009 a 2010 i vystoupení na největším švýcarském hudebním festivalu Paléo v roce 2016, kde skupina s velkým úspěchem vystupovala jako jeden z hostů. Je také jediným feisovým hudebníkem v kontinentální Evropě. Kromě kurzů v taneční skupině Coiscéim vyučuje i kurzy irského tance v Ústí nad Labem. Ve svém volném čase hraje na klavír a zabývá se vším, co má něco společného s (hlavně železniční) dopravou.

Kristián učí v Coiscéim tanečníky, kteří se připravují na mezinárodní soutěže.

Magdaléna Hanzlíková

Magdaléna učí v Coiscéim kurz soutěžní přípravy na úrovni Intermediate a Open.

Eva Hlaváčková

Eva patří k nejdéle působícím tanečníkům Coiscéim, tančit začala v 6 letech. Již v 8 letech vystupovala pro irského velvyslance v Praze. Soutěžní kariéru započala až v roce 2013. Od té doby se vypracovala na úroveň nejvyšší – Open. V roce 2018 se poprvé účastnila Mistrovství Evropy a kvalifikace na Mistrovství světa. Kromě šampionátů se ráda účastní tanců ve volném stylu – tzv. Treble Reel (zpracovala kostýmy například na Harryho Pottera, nebo pohádkové bytosti). Mimo soutěže se účastnila festivalu Paléo ve Švýcarsku a většiny ročníků festivalu Irský Máj. Ve světě mimo irské tance hrála 4 roky na housle a ráda kreslí. Nedávno dokončila cukrářskou školu a nyní se věnuje studiu podnikání. Ve svém zbývajícím volném čase pracuje v jedné z nejlepších cukráren v Praze a v pětihvězdičkovém hotelu.

Eva je tento rok lektorkou kurzu pro děti začátečníky.

Tereza Mrázová

Tereza začala s irským tancem již ve svých šesti letech, a to v naší taneční škole. Soutěžit ale začala až v roce 2013. Její první kvalifikací byl Amstedam v roce 2018, kde se kvalifikovala na Mistrovství světa. Mimo soutěžní dráhu ráda vymýšlí choreografie pro vystupující skupinu. V roce 2019 se zúčastnila festivalu Spasskaya Military Tattoo v Moskvě, kde 14 dní vystupovala po boku dalších výborných tanečnic nejen z Evropy na Rudém náměstí. Tereza studuje psychologii na filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Mezi její záliby patří hlavně sport.

Tereza učí v Coiscéim středeční kurz dospělých.