RCCEA Oireachtas Dubai

Poslední listopadový víkend jsme strávili v Dubaji. Konalo se zde mistrovství kontinentální Evropy a Asie a kvalifikace na mistrovství světa 2024. V sólových kategoriích nás reprezentovalo 6 tanečníků a vůbec poprvé v historii naší školy se soutěže účastnily dva ceilí týmy. Na mistrovství světa se kvalifikovali 4 tanečníci a oba ceilí týmy. Kompletní výsledky uvádíme níže. Kromě soutěže jsme se také podívali po městě a prožili spoustu zážitků.

Všem našim reprezentantům moc gratulujeme!

Kristián – 1. místo – mistr kontinentální Evropy a Asie, kvalifikace na MS
Tereza – 4. místo – kvalifikace na MS
Sára – 4. místo – kvalifikace na MS
Magdaléna – 5. místo – kvalifikace na MS
Vendula – 6. místo – první kvalifikace pod jménem naší školy
Anna – 8. místo – první recall (postup do 3. kola) na kvalifikaci
8hand ceilí tým – 2. místo – vicemistryně kontinentální Evropy a Asie, kvalifikace na MS
4hand ceilí tým – 4. místo – kvalifikace na MS