Vystoupení

Nabízíme vystoupení na profesionální úrovni pro Vaše kulturní a společenské události, soukromé akce, open air festivaly, plesy, charitativní akce apod.
Náš pestrý repertoár, složený z tradičních i efektních moderních choreografií, přizpůsobíme individuálním potřebám pořádané akce. Kromě vystoupení nabízíme také obecenstvem oblíbenou výuku – během cca 10-30 min naučíme diváky jednoduchý irský tanec.V případě zájmu jsme po dohodě schopni zajistit i živou hudbu v podání kapely Jauvajs.

Tradiční irské tance – ceilí tančíme v typických původních ručně vyšívaných irských krojích, které zdůrazňují charakter irské lidové kultury. V těchto tancích je patrný venkovský ráz znázorněný v klasických čtverylkách, řadových či kolových útvarech.

 

Moderní choreografie jsou inspirovány známými irskými tanečními skupinami jako je Riverdance či Lord of the Dance, jsou však originálním dílem našich vystupujících členů. Důraz je zde kladen na zajímavé krokové a prostorové variace. Choreografie máme jak softové (v měkkých botách), tak divácky atraktivnější stepové (k tomu potřebujeme kvalitní podlahu). Celkový dojem umocní široká škála profesionálně ušitých kostýmů speciálně připravených pro určité choreografie.

 

Jauvajs & Coiscéim – Kapela Jauvajs úspěšně působí na scéně irské hudby v ČR již přes 15 let. V současném repertoáru převažuje vlastní tvorba silně ovlivněná irskou a skotskou tradicí, ale samozřejmě i tradiční hudba ostrovů, má zde své místo. Koncert kapely Jauvajs trvá dle potřeby 60 – 120min a je doprovázen tanečními vstupy skupiny Coiscéim na živou hudbu. Choreografie jsou postaveny speciálně pro skladby repertoáru hudebníků. Také zde je možné do programu zařadit výuku irských tanců.

 

Choreografie jsou koncipovány pro různý počet tanečníků (od sólisty po seskupení i 20 vystupujících), díky tomu jsme schopni se přizpůsobit velikosti pódia i charakteru akce.

Naše požadavky:

– odpovídající audiotechnika s obsluhou, v případě taneční výuky mikrofon pro lektora
– odpovídající povrch pro tancování (suchá a pevná rovná plocha – materiál závisí na druhu tance)
– vhodný prostor v dostatečné blízkosti tanečního prostoru pro převlékání tanečníků v průběhu vystoupení
– uhrazení cestovních nákladů a v případě potřeby zajištění či uhrazení noclehu
– zajištění dostatečného množství nápojů
– uvedení názvu skupiny Škola irského tance Coiscéim Praha (příp. pouze Coiscéim) a webové adresy www.coisceim.cz v propagačních materiálech (pro obsáhlejší propagaci poskytneme texty o nás včetně fotografií)

Výše honoráře po domluvě. Individuální dohodou lze také stanovit specifické podmínky vystoupení.

Kontakt:

E-mail: info@coisceim.cz

Kristián Fišl
Telefon: +420 774 879 962