Letní škola 2013

Jako každým rokem pořádala naše taneční skupina  Letní školu irského tance, kde se tanečníci celý týden zdokonalovali nejen technicky, ale i repertoárově.

 


Letos jsme bydleli v malebném prostředí Středočeského kraje ve sportovním areálu Borovice Lites. Místo bylo pro tanečníky naprosto vyhovující – čisté ovzduší, dobré jídlo a prostorné sály. Největší výhodou pro účastníky soustředění byl bazén, který jsme měli k dispozici 3x denně pouze pro Coiscéim. Byla to pro nás nejen zábava, ale i forma potřebné rehabilitace. Snad i proto nikdo neutrpěl žádné zranění, což všichni považujeme za úspěch.
Tréninky probíhaly dopoledne i odpoledne – podle taneční úrovně a věku. Věnovali jsme se nejen ,,drilování“ soutěžních tanců, které jsme se naučili na letošním summercampu, ale i novým choreografiím. V nové sezóně se opravdu máte na co těšit
O volném dnu jsme se vydali na výlet- na krásný zámek Mnichovo Hradiště. Po zajímavé prohlídce jsme se přesunuli do cukrárny na náměstí a odpočívali s dortíkem v ruce.
Během soustředění nechyběl samozřejmě ani táborák s kytarou a závěrečná ,, feis “ s ,,vystoupením“.
Zkrátka jsme si to užili a načerpali sílu do nového školního roku a těšíme se, až vám budeme moci nové taneční zkušenosti představit.
Krásný protančený zbytek prázdnin!

 

Letni skola1  Letni skola 2  Letni skola 3Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio